Luxusní set z minerálních kamenů - Něha

Výjimečná žena si zaslouží výjimečnou péči, například tento překrásný luxusní dárkový set z minerálních kamenů. Set obsahuje náhrdelník, náramek a náušnice z přírodních minerálních kamenů a drahokam růženín ve své nepřirozenější podobě. Celý set je uložen v přírodní dárkové krabičce vystlané hedvábným papírem a dřevěnou vlnou. 

1 111 Kč
Skladem

Avanturin

Avanturin má ohromně oživující energii, navrací člověku vnitřní klid, mír, naději a východiska ze zdánlivě bezvýchodných situací. Navozuje rovnováhu, stabilitu a pročišťuje naši mysl. Zmírňuje úzkostné stavy, odbourává deprese, detoxikuje tělo a pomáhá při onemocnění srdce a cév. Snižuje hladinu cholesterolu v krvi, mírní akné, puchýře a ekzémy a předchází vzniku infarktu.

Jadeit 

Jadeit je kamenem lásky, harmonie a rovnováhy. Podporuje vyrovnanost, pomáhá zachovat chladnou hlavu a zbavuje nás předsudků. Posiluje nervový a imunitní systém, funkce srdce, krevního oběhu a podporuje funkci jater a ledvin. Zmírňuje chřipku, snižuje vysoké teploty a mírní koliky a žaludeční obtíže. Pomáhá zahnat noční můry a nespavost a tiší bolesti hlavy, migrény i porodní bolesti.

Rodochrozit

Rodochrozit zbavuje stresu, uklidňuje tělo a emoce a dodává energii. Přináší soucit, lásku a tlumí následky sexuálního zneužití. Zahání deprese, učí nás uvědomit si vlastní cenu a vnáší nám do života světlo. Vytahuje pravdu na povrch a učí nás jí porozumět. Zlepšuje zrak, srdeční rytmus, čistí oběhový systém a ledviny, působí příznivě na pokožku a rozšiřuje cévy. Ulevuje od migrén, respiračních onemocnění, astmatu, dodává sílu pohlavním orgánům a uvádí do normálu krevní tlak.

Růženín

Růženín učí sebelásce a ve vztahu podněcuje oddanou hlubokou lásku. Přispívá k uvolnění, otevírá srdce a mysl a nesmělým pomáhá projevit city a emoce. Dává sílu odpouštět a zacelit křivdy utrpěné v minulosti. Mírní akné a vyhlazuje pleť, podporuje nervový systém, má příznivý účinek na játra, ledviny, plíce, močové ústrojí i genitálie, očišťuje organismus od škodlivých látek a odvádí z těla nadbytečnou vodu. Posiluje činnost srdce a mírní psychosomatické problémy.

Sluneční kámen 

Sluneční kámen dodává energii, učí pozitivnímu myšlení, působí proti depresi a pocitům opuštěnosti. Zvyšuje intuici a dodává tělu obrovské množství energie v době nemocí a stresu. Učí člověka říkat „ne“ a řídit si vlastní osud. Zahání pocity selhání a zvyšuje vědomí vlastní ceny a sebedůvěru. Pomáhá při chronických bolestech v krku, žaludečních vředech a udržuje v rovnováze všechny orgány. Ulevuje od bolestí a revmatizmu a uvolňuje sexuální energii.

 

Dárkový set obsahuje náramek, náušnice a náhrdelník z minerálních kamenů a kámen přírodního růženínu. Vše je zabaleno v přírodní dárkové krabičce s víkem, která je vyplněna bílým hedvábným papírem a přírodní dřevěnou vlnou. Samozřejmostí je krátký popis použitých minerálů. 

 

Náušnice

  • Materiál: korálky z minerálních kamenů, rondelky z bižuterního kovu, zapínání z chirurgické oceli

Náhrdelník 

  • délka náhrdelníku: cca. 40 cm - lze upravit na vyžádání, stačí připsat do poznámky
  • Materiál: korálky z minerálních kamenů, lanko 0,45mm, zapínání a přívěsek z nerezové oceli, rondelky z bižuterního kovu

Náramek

  • délka náramku : cca. 18 cm  (vhodný pro zápěstí 15-17 cm) - lze upravit na vyžádání, stačí připsat do poznámky
  • Materiál: korálky z minerálních kamenů, bižuterní komponenty, pružné silonové vlákno
     

Šperk je vyroben z přírodních materiálů, zamezte prosím kontaktu s vlhkem, vodou, potem a přímým sluncem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vlivem barevného nastavení monitoru a jedinečností přírodních materiálů se barva zboží může lehce lišit od skutečnosti. Informace o účincích minerálních kamenů jsou čistě informativní a není možné je zaručit ani nikterak vymáhat. V žádném případě nenahrazují lékařskou péči ani konvenční lékařské postupy. 

Kategorie: E-shop
Nejenprodusi.cz na Firmy.cz