Dodání do Vánoc garantujeme u objednávek přijatých do 15.12.2020. Z důvodu přetížení dopravců nemůžeme u pozdějších objednávek včasné dodání garantovat. Děkujeme za pochopení.

O nás

Už odmalička jsem byla tvořivec, všechno jsem barvila, krájela, pak zase slepovala, byla šťastná jako blecha. Na vysoké škole mi ale došlo, že mi něco chybí, že nejsem úplně šťastná, a tak jsem se rozhodla opět v tvoření pokračovat. A tak jsem tu. Při tvoření jsem se zamilovala do minerálů, začaly mne fascinovat různé struktury, krystalické mřížky, rozmanité druhy, tvary, názvy. Internet byl plný různých šperků z minerálu, ale při studiu minerálů jsem zjistila, že mnohé šperky na internetu jsou vyrobeny z falešných "minerálů", a tak jsem se rozhodla vyrábět šperky, které by splňovaly mé vysoké nároky. Mým cílem bylo tvořit šperky, které by nejen zaujaly, potěšily, ale především pomáhaly. 

Dlouho jsem váhala nad tím, jak celé mé tvoření pojmenovat, nakonec jsem se rozhodla pro název "Nejen pro duši", protože si myslím, že není důležité potěšit jen naši duši, ale také oči. Každý výrobek vyrábím s láskou a největší možnou péčí, vkládám do něj spoustu lásky a pozitivní energie, což poznáte už při prvním kontaktu s výrobkem. Často od svých zákazníků slýchám: "Ty Vaše náramky jsou neskutečné, mnohem hezčí než na fotce." 

Ráda Vám vytvořím náramek na míru, jedinečný, jenom pro Vás, aby Vám pomohl v aktuální životní situaci. V takovém případě mne neváhejte kontaktovat na emailu nebo prostřednictvím formuláře

 

Děkuji, že jste zavítali na mé webové stránky, a věřím, že Vás mé výrobky zaujmou. 

Jana

UDSC07242_web