Selenit - štípaný kousek

Neohodnoceno

Štípaný kousek marockého selenitu by vám neměl chybět zejména hledáte-li klid a mír. Tento velmi silný kámen napomáhá při komunikaci s našimi duchovními průvodci. 

 

Pouze 2 kusy k dispozici!

110 Kč
Skladem

Selenit

Selenit je poměrně silný kámen, jenž dodává mysli energii. Udržuje klid a mír, mírní zmatek v duši, pomáhá při řešení problémů a ukazuje na možné cesty. Kámen náleží elementu vody a je spojován s Měsícem. Pomůže Vám při jakékoliv duchovní práci, zesiluje telepatii, komunikaci s našimi duchovními průvodci a otevírá korunní čakru. 

 

Velikost: délka 7-8 cm, průměr 1-2 cm

Země původu: Maroko

Minerál: surový štípaný selenit

 

Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní minerál, je každý kamínek originál. Proto se může Vámi obdržený kamínek mírně lišit od toho na obrázku. Máte ale jistotu, že vždy obdržíte jedinečný kousek. Uchovávejte prosím mimo dosah dětí. 

 

Upozornění: Všechny informace o léčivých vlastnostech minerálů a kamenů jsou čistě informativní a jsou čerpány z obecně známých informací či zdrojů. Pamatujte, prosím, že používání minerálních kamenů nenahrazuje lékařskou péči ani konvenční lékařské postupy. Zde uvedené informace rozhodně nejsou návodem, jak obcházet běžnou léčbu. Nezapomínejte na pravidelné lékařské prohlídky, zdravý životní styl a v případě, že se necítíte v pořádku, vyhledejte pomoc lékaře. Využívání kamenů může sloužit jako doplnění běžných lékařských postupů, ale nikdy je nemůže nahradit. 

Nejenprodusi.cz na Firmy.cz