Momentálně se doba vyřízení objednávek pohybuje zhruba okolo 3-5 pracovních dnů. Děkuji za pochopení. :-)

Selenit - štípaný kousek

Neohodnoceno

Štípaný kousek marockého selenitu by vám neměl chybět zejména hledáte-li klid a mír. Tento velmi silný kámen napomáhá při komunikaci s našimi duchovními průvodci. 

 

Pouze 2 kusy k dispozici!

110 Kč
Skladem

Velikost: délka 7-8 cm, průměr 1-2 cm

Země původu: Maroko

Minerál: surový štípaný selenit

Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní minerál, je každý kamínek originál. Proto se může Vámi obdržený kamínek mírně lišit od toho na obrázku. Máte ale jistotu, že vždy obdržíte jedinečný kousek. Uchovávejte prosím mimo dosah dětí. 

O selenitu

Selenit je poměrně silný kámen, jenž dodává mysli energii. Udržuje klid a mír, mírní zmatek v duši, pomáhá při řešení problémů a ukazuje na možné cesty. Kámen náleží elementu vody a je spojován s Měsícem. Pomůže Vám při jakékoliv duchovní práci, zesiluje telepatii, komunikaci s našimi duchovními průvodci a otevírá korunní čakru.  

 

Důležité upozornění

Vezměte, prosím, v potaz, že se jedná o šperk vyrobený z přírodních minerálů. Vzhledem k jedinečnosti přírodních minerálů a vlivem barevného nastavení monitoru se může barva produktu ve skutečnosti mírně lišit. Abyste výrobkům zajistili dlouhodobou životnost, je potřeba o ně řádně pečovat - zamezit kontaktu s vlhkem, vodou či přímým sluncem. Podrobný návod, jak o šperky pečovat, naleznete ZDE. Šperky, prosím, uchovávejte mimo dosah dětí.


Všechny informace o účincích a metafyzických vlastnostech minerálů uvedené na těchto webových stránkách www.nejenprodusi.cz jsou čistě informativní a není možné je nikterak zaručit ani právně vymáhat. Informace jsou čerpány z obecně známých informací a zdrojů v podobě běžně dostupné literatury. V žádném případě nenabízí k obcházení konvenčních odborných postupů. V případě jakýchkoliv zdrav. obtíží se vždy obracejte na svého specialistu.

Kategorie: Kameny a geody
Nejenprodusi.cz na Firmy.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení