Tipy na vánoční dárky

Pomalu ale jistě se nám blíží Vánoce a všichni si lámeme hlavu s dárky pro naše blízké. Abych Vám alespoň trochu usnadnila vánoční nákupy, přináším Vám tipy na vánoční dárky pro celou rodinu i všechny Vaše známé. Vyřešíte všechny dárky najednou a místo běhání po obchodech si užívejte společné rodinné chvíle. 

 

Dárek pro manželku/přítelkyni

Neznám ženu, kterou by nepotěšil krásný šperk, a co teprve celý dárkový set. Ať Vám žena kvete před očima, darujte jí dárkový set Květinová zahrada. S ním určitě nešlápnete vedle. 

 

 UDSC02371

 

Dárek pro manžela/přítele/tatínka

Už dávno jsou pryč časy, kdy bývaly náramky ryze dámskou záležitostí. Udělejte manželovi či příteli radost elegantním minimalistickým náramkem Volání přírody z přírodní lávy a syntetického dřevitého kamene. 

UDSC01378

 

Dárek pro maminku

Maminky jsou andělé bez křídel, alespoň tak se to říká. Každé mamince zajisté uděláte radost dárkovým setem Purpurový sen. Korálek ve tvaru srdce, purpurové tygří oko a madagaskarský růženín vykouzlí úsměv na tváři. 

  UDSC02381

 

 Dárek pro dceru

Milým dárkem se může stát náramek Znamení zvěrokruhu.  Jedná se o velmi osobní náramek, který se hodí pro každou příležitost. 

 07590032_Minerální náramek Znamení zvěrokruhu

 

Dárek pro sestru

Přátelé přichází a odchází, sestra zůstává. Tento jemný náramek s názvem "Něžné tóny" určitě udělá pod stromečkem radost i té Vaší. A Vánoce jsou přeci o tom dělat radost. 

 UDSC01440

 

Dárek pro babičku

Pro výjimečnou ženu se hodí výjimečný náramek. Co ji potěšit například náramkem dle životního čísla?

 

 ziv.cislo9

 

Dárek pro tetu

I tety si zaslouží naši pozornost, často jsou našimi kamarádkami, podporovatelkami a ví, jak nám zlepšit náladu. Zažili jsme s nimi mnohé, tak jim to připomeňme náramkem "Střípky času".

 UDSC01233

 

 

Dárek pro kamarádku či kolegyni z práce

Kamarádky, co bychom si bez nich počaly. Každá z nich je jedinečná, ale náramek ve znamení zvěrokruhu udělá radost každé z nich. 

  UDSC01451

 

Nejenprodusi.cz na Firmy.cz