Provoz podnikatelské činnosti je aktuálně z rodinných důvodů přerušen do odvolání. Děkuji za pochopení. :-)

Jak zvolit správnou velikost náramku

Ať už jste si vybrali svůj vysněný náramek nebo ještě váháte, určitě si přejete, aby Vám náramek padl jako ulitý. Není nic nepříjemnějšího, než náramek, který škrtí nebo je naopak příliš obrovský a klouže ze zápěstí. Abyste měli jistotu, že Vám náramek sedne, sepsala jsem pro Vás níže jednoduchý návod na změření obvodu zápěstí a výběru velikosti náramku. 

Měření krok za krokem 

Pro měření budete potřebovat krejčovský metr, případně kousek neelastického provázku či nitě a pravítko, ke kterému následně provázek přiložíte a délku odečtete. 

  1. Krejčovský metr či provázek obtočte okolo zápěstí zhruba 1 cm od konce dlaně - tedy zhruba v místě, kde budete náramek nosit. 
  2. Ujistěte se, že je metr či provázek okolo Vašeho zápěstí obtočený napevno, ale ruku neškrtí ani se do ní nezařezává. 
  3. Odečtěte naměřený obvod zápěstí přímo z krejčovského metru, případně z provázku přiloženému k pravítku. 
  4. Změřený obvod si pečlivě zapište a připište do poznámky k objednávce

 

Vezměte, prosím, na vědomí, že dámské náramky jsou standardně vyráběny pro obvod zápěstí 15-17 cm, což je nejčetnější obvod zápěstí u žen. U pánských náramků je to pak pro obvod 17-19 cm. Pokud jste si naměřili obvod zápěstí, který se od těchto rozměrů liší, uveďte prosím naměřený obvod do poznámky k objednávce. Náramek Vám upravím přímo na míru. 

Pokud si ani po přečtení návodu nejste úplně jistí, neváhejte mě kontaktovat e-mailem na info@nejenprodusi.cz nebo telefonicky na +420 725 009 843, ráda Vám s měřením a výběrem vhodné velikosti poradím. 

Chci, aby mi byl náramek o něco volnější/TĚSNĚJŠÍ, musím naměřený obvod upravit?

K Vámi naměřenému obvodu přidávám vždy 1-2 centimetry (v závislosti na použitých komponentech) tak, aby náramek přesně seděl na obvod Vašeho zápěstí. Náramek tedy nikdy nebude škrtit a půjde vždy pohodlně sundat. Proto prosím vždy uvádějte skutečně naměřený obvod a k naměřenému obvodu nic nepřičítejte. Riskujete, že Vám bude náramek příliš volný. Pokud si přejete náramek i přes to volnější, připište to, prosím, do poznámky k objednávce. 

 

RÁD/A BYCH OBJEDNALA NÁRAMEK JAKO DÁREK, ALE NEZNÁM OBVOD ZÁPĚSTÍ OBDAROVANÉ/HO.

Máte-li možnost zjistit obvod zápěstí obdarované/ho, je to naprosto ideální. Ne vždy však máme tuto možnost. V případě, že obvod zápěstí obdarované/ho neznáte, doporučuji ponechat standardní velikost náramku - dámské v délce 18 cm a pánské v délce 20 cm. Pokud má obdarovaná/ý nestandardní obvod zápěstí - velmi úzké či naopak velmi široké, připište, prosím tuto informaci do poznámky k objednávce ve 2. kroku v Košíku. Nejste-li si s délkou náramku jistí, neváhejte mě kontaktovat, ráda Vám s měřením a výběrem velikosti náramku pomohu i e-mailem či telefonicky. 

V případě, že zvolená velikost náramku nebude obdarované/mu vyhovovat, délku náramku ráda ZDARMA upravím. Zaplatíte pouze poštovné.

V případě, že potřebujete upravit velikost náramku, postupujte podle návodu pro výměnu zboží, který najdete ZDE.

Zpět do obchodu
Nejenprodusi.cz na Firmy.cz