Provoz podnikatelské činnosti je aktuálně z rodinných důvodů přerušen do odvolání. Děkuji za pochopení. :-)

O mně

Jak to všechno začalo?

Už odmalička jsem byla kreativní duše. Věnovala jsem svůj čas malování, keramice, papíru a barvám. Při studiu na vysoké škole jsem začala tvořit a zamilovala se do minerálů. Fascinovaly mě různé struktury, krystalické mřížky, rozmanité druhy, tvary i názvy. Internet byl plný různých šperků z minerálu, ale při studiu minerálů jsem zjistila, že mnohé šperky na internetu jsou vyrobeny z falešných syntetických "minerálů", a tak jsem se rozhodla vyrábět šperky, které by splňovaly mé vysoké nároky. Mým cílem bylo tvořit šperky, které by nejen zaujaly, ale také potěšily naší duši. Dlouho jsem váhala nad tím, jak celé mé tvoření pojmenovat, nakonec jsem se rozhodla pro název "Nejen pro duši", protože si myslím, že není důležité potěšit jen naši duši, ale také oči.

 

Proč zakoupit mé výrobky?

Každý výrobek vyrábím s láskou a největší možnou péčí, vkládám do něj spoustu lásky a pozitivní energie, což poznáte už při prvním kontaktu s výrobkem. Všechny korálky, které mi projdou pod rukama, jsou z kvalitních přírodních minerálních kamenů, očištěné a nabité pozitivní energií. Při výrobě používám kvalitní materiály tak, aby Vám šperky dělaly radost po dlouhou dobu. Často od svých zákazníků slýchám: "Ty Vaše náramky jsou neskutečné, mnohem hezčí než na fotce. Nemůžu je sundat z ruky. " A to je mým hnacím motorem a největší odměnou. 

 

Ráda Vám také vytvořím náramek na míru, jedinečný a jen pro Vás, aby Vám pomohl v aktuální životní situaci. V takovém případě mne neváhejte kontaktovat na emailu nebo prostřednictvím formuláře

 

Děkuji, že jste zavítali na mé webové stránky, a věřím, že Vás mé výrobky zaujmou. 

 jana_1

 

Zpět do obchodu
Nejenprodusi.cz na Firmy.cz