Provoz podnikatelské činnosti je aktuálně z rodinných důvodů přerušen do odvolání. Děkuji za pochopení. :-)

Sladkovodní perly

Perly jsou jedinečným skvostem, jsou totiž jediným drahokamem, který vzniká uvnitř živého organismu – v perlorodce. Do perlorodky se dostane zrnko písku, které se měkkýš snaží vypudit. Zrnko se ale začne obalovat uhličitanem vápenatým a vznikne z něj perla. Ty nejdražší perly jsou dokonale kulaté, všechny ostatní perly jsou ale dokonalé tím, že vůbec dokonalé nejsou. Symbolizují moudrost získanou zkušenostmi, přivolávají štěstí a zdraví a poskytují ochranu před negativní energií.

 Obrázek článku

Účinky sladkovodních perel:

  • přivolávají štěstí a zdraví
  • poskytují ochranu před negativní energií
  • mají ztišující a uklidňující vliv
  • posilují vztahy
  • pomáhají smířit se s nedostatky a pohání vpřed
  • znásobují vlastnosti, které bychom raději skryli

 

Naleziště sladkovodních perel: Čína, Japonsko, USA, Rusko

Čištění a nabíjení sladkovodních perel: pod vlažnou tekoucí vodou, jemně očistit hadříkem, nabíjení položením na křišťál

  

Zdrojem informací a inspirací mi při psaní tohoto článku byly knihy od Judy Hallové - Kameny od A do Z (1-3).
Fotografie byla převzata z webu www.maxbeads.co.uk

 

Upozornění: Všechny informace o léčivých vlastnostech minerálů a kamenů jsou čistě informativní a jsou čerpány z obecně známých informací či zdrojů. Pamatujte, prosím, že používání minerálních kamenů nenahrazuje lékařskou péči ani konvenční lékařské postupy. Zde uvedené informace rozhodně nejsou návodem, jak obcházet běžnou léčbu. Nezapomínejte na pravidelné lékařské prohlídky, zdravý životní styl a v případě, že se necítíte v pořádku, vyhledejte pomoc lékaře. Využívání kamenů může sloužit jako doplnění běžných lékařských postupů, ale nikdy je nemůže nahradit. 

Zpět do obchodu
Nejenprodusi.cz na Firmy.cz