Momentálně se doba vyřízení objednávek pohybuje zhruba okolo 3-5 pracovních dnů. Děkuji za pochopení. :-)

Minerály podle životního čísla

Minerály ve spojení se znamením zvěrokruhu zná mnoho z Vás. Ale slyšeli jste někdy o minerálech ve spojení s numerologií? Čísla nás obklopují ze všech stran a v minulosti tomu nebylo jinak. Pokud jste se někdy o numerologii zajímali, možná znáte pojem „životní číslo“ nebo také osudové číslo. Toto číslo může do určité míry vypovídat o našich schopnostech a dovednostech a může nám pomoci v určení naší životní cesty.

 

Jak zjistit životní číslo?

Životní číslo zjistíme tak, že postupně sečteme všechny čísla z našeho celého data narození.

Příklad: 1.1.1974 – 1+1+1+9+7+4=23 = 2+3 = 5 – životní číslo je tedy 5

Výjimkou je číslo 11, které se dále nesčítá a je tak samostatným životním číslem.

Každé životní číslo vyniká nějakými schopnostmi a dovednostmi a má odlišné potřeby. Co je typické pro Vaše životní číslo a jaké minerály jsou pro Vás ideální?

 

Životní číslo 1

Jedničky jsou kreativní, nezávislé a tvůrčí bytosti. Nemívají problém se sebedůvěrou, která jim umožňuje využívat všech svých schopností. Mívají originální nápady a dokáží je uvést do reality, jsou aktivní a touží se prosadit. Často vynikají v podnikání, psaní a dalších kreativních činnostech. Lidé se životním číslem 1 mohou dosáhnout velkých věcí, pokud se budou neustále rozvíjet a poznávat. Pozor by si však měli dát na egoistický přístup a povýšené chování. Ideálními minerály pro jedničky jsou růženín, který jim svou jemnou energií poskytne oporu a uklidní sklony k nadřazenosti a neústupnosti, hematit či opál.

Vhodné minerály: hematit, růženín, opál

 

Životní číslo 2

Lidé s životním číslem 2 jsou mírní, jemní, skromní, ochotní a soucitní, snaží se vycházet s druhými a mají diplomatické schopnosti. Neradi tráví čas o samotě a potřebují být v kontaktu s okolím. Vztahy zakládají na důvěře a porozumění a dokáží být oporou. Dvojky vynikají především v pomáhajících profesích, kde mohou být ostatním oporou. Na rozdíl od jedniček by si měli dát pozor na přílišnou podřízenost a zranitelnost a neměli by stavět potřeby druhých nad své vlastní. Ideálními minerály pro dvojky jsou jaspis, ten přináší pomoc a oporu ve stresu, lapis lazuli, který umožňuje sebevyjádření, a měsíční kámen.

Vhodné minerály: jaspis, lapis lazuli, měsíční kámen

 

Životní číslo 3

Trojky jsou velmi bystré, nadané, šarmantní a mají schopnost inspirovat a ovlivňovat svoje okolí. Milují tanec, rytmus a nerady se nudí. Rády spolupracují s ostatními, umí se prosadit a často hýří vtipem. Lidé s životním číslem 3 jsou skvělí v komunikaci, spolupráci a jsou vysoce kreativní. Někdy jim chybí špetka diplomacie
a mírnosti, proto by se měli vyvarovat roztěkanosti, jízlivosti a přílišné kritice druhých, kterým tím mohou ublížit. Minerály vhodné pro trojky jsou akvamarín, který uklidňuje mysl, ametyst mírní stres a tyrkys.

Vhodné minerály: akvamarín, ametyst, tyrkys

 

Životní číslo 4

Lidé s životním číslem čtyři mají pevnou vůli, jsou velmi vytrvalí a schopní a mají pevnou vůli, díky čemuž dokáží velké věci. Oplývají zodpovědností, řádem, disciplínou a talentem, bohužel často nevěří svým schopnostem a snadno podlehnou pochybnostem. Mají vřelý vztah k hudbě a fyzickým činnostem. Uplatnění najdou především ve finanční sféře, obchodu či stavitelství a také všude tam, kde je potřeba zodpovědnost
a svědomitost. Měli by si dát pozor na přílišní perfekcionismus a tendence urychlovat to, kde je potřeba vytrvat. Pro čtyřky jsou ideálními minerály kalcit uklidňující mysl a růženín, který přináší trpělivost, a mechový achát obnovující narušenou rovnováhu.

Vhodné minerály: kalcit, růženín, mechový achát

 

Životní číslo 5 

Pětky jsou svobodomyslné, živelné, inspirující, nezávislé a energické. Milují dobrodružství a jsou nenapravitelní optimisté. Lidé s životním číslem 5 v životě potřebují vlastní prostor k sebevyjádření, nesnesou pocity omezení a rádi bádají. Naleznou uplatnění především v oblasti cestovního ruchu a také kdekoliv při styku s lidmi. Měli by si dát pozor na neoprávněnou kritiku druhých a projevy agresivity, kterou můžou druhým ublížit. Ideálními kameny pro pětky jsou amazonit, který podporuje sebekázeň, uzemňující tygří oko a sodalit chránící před konflikty.

Vhodné minerály: amazonit, tygří oko, sodalit

 

Životní číslo 6 

Lidé s životním číslem 6 jsou vizionáři ochotní naslouchat a pomáhat druhým. Mají smysl pro krásu a jsou plní ideálů. V životě se často dostávají do vedoucích pozic, ačkoliv o ně nestojí, a musí se vyrovnávat s nedokonalostmi okolo. Mají velmi vyvinutý šestý smysl a perfektní intuici, i proto naleznou uplatnění v psychologii, poradenství či školství, ale také v uměleckých oborech. Uvnitř jsou tyto osoby velmi zranitelné a často propadají smutku či depresím, největší strach pro ně představuje samota a odmítnutí. Šestkám pomůže například citrín, který odstraní melancholii, granát jako amulet, jemný růženín či záhněda proti depresím a stresu.

Vhodné minerály: citrín, granát, růženín, záhněda

 

Životní číslo 7 

Sedmičky jsou upřímní lidé s velmi silně vyvinutou intuicí, díky které snadno porozumí druhým. Milují společnost, oplývají smyslem pro humor a mají velký smysl pro detail. Jejich názor je pro ně důležitý a dokáží se za něj postavit, jednají na základě svého přesvědčení a nestydí se za to. Sedmičky jsou intuitivní typy, které mohou mít i léčitelské schopnosti. Vyniknou v oblasti zdravotnictví, práva ale také filozofii. Pozor by si měli dát na nedůvěřivost, výbušnost, intriky a neporozumění s ostatními. Minerály vhodné pro sedmičky jsou ochranný achát, uklidňující akvamarín, lapis lazuli napomáhající sebevyjádření a sluneční kámen.

Vhodné minerály: Achát, akvamarín, lapis lazuli, sluneční kámen

 

Životní číslo 8

Lidé s životním číslem 8 jsou schopní a zodpovědní jedinci s velice pevnou vůli, kterou dokáže využít k dosažení úspěchu. Uznávají zpravidla tradiční hodnoty a mohou být konzervativní, nicméně jsou velmi praktičtí a mívají výborné organizační schopnosti a logické uvažování. Milují stanovování a dosahování cílů, které nebývají lehké. Překonávat překážky je pro ně obrovskou výzvou a jen tak se nevzdávají. Díky svým vůdčím schopnostem budou vítané na různých vedoucích pozicích. Měli by si dát pozor na netolerantnost
a bezohlednost při dosahování cílů a přílišnou touhu po hmotných věcech. Minerály vhodné pro osmičky jsou zejména labradorit na podporu intuice, amazonit přinášející soucit a záhněda proti stresu.

Vhodné minerály: amazonit, labradorit, záhněda

 

Životní číslo 9

Devítky jsou silně intuitivní, chápající a ohleduplní jedinci, kteří často přebírají zodpovědnost za druhé. Uctívají morální hodnoty a snaží se ostatní inspirovat a jít příkladem. Chápou vyšší smysl života a jeho zákonitosti. Jsou to lidé moudří s velkým potenciálem. Zůstávají však některými lidmi nepochopení pro své postoje a názory. Dokážou se snadno uplatnit ve všech oblastech, zejména pak v poradenství, školství či vědě a výzkumu. Vyvarovat by se měli náladovosti, přehnané péči a příliš idealistickým myšlenkám a iluzím. Vhodnými minerály mohou být lepidolit na stabilizaci nálad, křišťál na očištění energií a opál, který probouzí duševní a mystické vize.

Vhodné minerály: lepidolit, křišťál, opál

 

Životní číslo 11

Jedenáctky jsou lidé s výjimečnými schopnostmi. Dvě jedničky v životním čísle jsou také nazývány mistrovskými čísly s jedinečným potenciálem, ne každý jej však dokáže využít a osciluje spíše k životnímu číslu 2. Lidé s životním číslem 11 mívají mnohostranné nadání a silnou intuici, bývají obklopováni neustálým tokem inspirace. Výborně se hodí na kreativní činnost jakéhokoliv druhu či léčitelství a bývají výbornými řečníky. Se svým potenciálem se musí naučit pracovat, protože mohou mít sklony k tvrdohlavosti, vztahovačnosti a nepochopení druhých a je jen na nich, jakým směrem svůj potenciál budou rozvíjet. Jedenáctkám může pomáhat například ametyst pro vnitřní růst a překonání sebe sama, jadeit na získání životní rovnováhy či křišťál na odstranění bloků.

Vhodné minerály: ametyst, jadeit, křišťál

Nejenprodusi.cz na Firmy.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení